Mes naudojame slapukus ('cookies'). Naršydami jus sutinkate su slapukų naudojimu.

Sutinku su naudojimu Sužinoti daugiau
Lietuvos nacionalinė vartotojų federacija

Profi-stahl.lt pateiktas atsakymas.

2024-04-08d. buvo pristatytas ir sumontuotas garažas 6x6m,kuris susideda iš 3x6m garažo su pakeliamais vartais,stoginės 3x4m ir sandėliuko 2x3m,spalva RAL 7016,tamsiai pilka.Vartotojui p. Dainiui Stumburevičiui, adresu Atžalos 3-ji g. 8,68127 Marijampolė,jo prašymu, kaip papildoma paslauga ,visas garažas buvo pritvirtintas(priankeruotas) prie vartotojo turimo pagrindo.Išrašyta PVM sąskaita-faktūra už pristatytą ir sumontuotą garažą ir suteiktą paslaugą,vartotojas sumokėjo grynais pinigais ir pasirašė sąskaitą-faktūrą, tuo patvirtindamas apie garažo gavimą ir sumontavimą.
2024-04-14 gavome laišką į elektoninį paštą,kad mūsų pristatytas ir sumontuotas garažas nekokybiškas.Iš tolimesnių susirašinėjimų elektoniu paštu paaiškėjo,kad vartotojas nenori grąžinti, pagal jo žodžius nekokybišką garažą ir tuo pačiu atgauti pilnai sumokėtus pinigus,bet nori toliau eksplotuoti pagal tiesioginę paskirtį.Tuo pačiu laiku reikalauja grąžinti 700,-(septynis šimtus) eurų,kaip parašė į elektronį paštą,cituoju : kad įmonės geras vardas ir geri atsiliepimai verti kokių 700,-Eur (citatos pabaiga).
Mūsų darbuotojai 2024-05-14 atvažiavo pas vartotoją ir bandė nustatyti objektyvią,kalbant vartotojo žodžiais, padarytą žalą ir pagal galimybes ją taisyti, bet ir tai netiko vartotojui. Dėl išvardintų aplinkybių ir norėdami palaikyti savo gerą vardą ,kaip rašė cituojant vartotoją p.Dainių Stumbrevičių,siūlome 2024-07- 05 dieną tarp 18-20 h leisti mūsų techniniam darbuotojui apžiūrėti,nufotuografuoti ir objektyviai kartu nustatyti žalą,kurią patyrė ar nepatyrė vartotojas.
P.S. Visą susirašinėjimą iš kurio naudojamos citatos galime pateikti.