Mes naudojame slapukus ('cookies'). Naršydami jus sutinkate su slapukų naudojimu.

Sutinku su naudojimu Sužinoti daugiau
Lietuvos nacionalinė vartotojų federacija

Profi-stahl.lt | Dėl prastos gaminio kokybės (skardinio garažo) |

Įmonė Profi-stahl.lt prekiauja Lenkijoje pagamintais skardiniais garažais. Toksai ir buvo įsigytas, bei pastatytas mano kieme. Nulupus apsaugines plėveles buvo pastebėta, kad gaminys yra labai prastos kokybės, skarda sulankstyta daugelyje vietų, nubraukti dažai, karkaso rėmai nudažyti nekokybiškai, dažai nubėgę. taip prasta surinkimo kokybė. Iš karto buvo susisiekta su įmonės atstovu Lietuvoje, šis pažadėjo problemą išspręsti. Po maždaug mėnesio atvyko tie patys įmonės darbininkai kurie garažą ir statė, nufotografavo gaminį ir išvyko. Susisiekus vėl su įmonės atstovu, šis pasiūlė kompensuoti patirtą žalą pinigine išraiška, aš sutikau ir įvardijau sumą. Nuo tada ir prasidėjo išsisukinėjimas, pasakos, kad įmonė sprendžia ką daryti, negauna atsakymo iš įmonės Lenkijoje ir t.t, bei pagrasino, kad gali garažą pasiimti (kas mano atžvilgiu yra neįmanoma, kadangi jis jau naudojamas, sudėti daiktai, pritvirtintas prie žemės, ko pasekoje po išardymo liktų sugadintas kiemas). Mano pasiūlymas buvo pakeisti gaminį į kitą, kokybišką, tačiau įmonės atstovas nesutiko. Aš perspėjau, kad kreipsiuosi pagalbos į atitinkamas institucijas, atsakymas buvo sarkastškas, nuskambėjo kaip pasityčiojimas. Paskutiniam el. laiške pasiūliau jiems patiems nuspręsti dėl kompencacijos dydžio, ir taip užbaigti problemos sprendimą, tačiau jokio atsakymo nesu sulaukęs. Bendravimas vyko telefonu, bei el paštu. 

Profi-stahl.lt pateiktas atsakymas.

2024-04-08d. buvo pristatytas ir sumontuotas garažas 6x6m,kuris susideda iš 3x6m garažo su pakeliamais vartais,stoginės 3x4m ir sandėliuko 2x3m,spalva RAL 7016,tamsiai pilka.Vartotojui p. Dainiui Stumburevičiui, adresu Atžalos 3-ji g. 8,68127 Marijampolė,jo prašymu, kaip papildoma paslauga ,visas garažas buvo pritvirtintas(priankeruotas) prie vartotojo turimo pagrindo.Išrašyta PVM sąskaita-faktūra už pristatytą ir sumontuotą garažą ir suteiktą paslaugą,vartotojas sumokėjo grynais pinigais ir pasirašė sąskaitą-faktūrą, tuo patvirtindamas apie garažo gavimą ir sumontavimą.
2024-04-14 gavome laišką į elektoninį paštą,kad mūsų pristatytas ir sumontuotas garažas nekokybiškas.Iš tolimesnių susirašinėjimų elektoniu paštu paaiškėjo,kad vartotojas nenori grąžinti, pagal jo žodžius nekokybišką garažą ir tuo pačiu atgauti pilnai sumokėtus pinigus,bet nori toliau eksplotuoti pagal tiesioginę paskirtį.Tuo pačiu laiku reikalauja grąžinti 700,-(septynis šimtus) eurų,kaip parašė į elektronį paštą,cituoju : kad įmonės geras vardas ir geri atsiliepimai verti kokių 700,-Eur (citatos pabaiga).
Mūsų darbuotojai 2024-05-14 atvažiavo pas vartotoją ir bandė nustatyti objektyvią,kalbant vartotojo žodžiais, padarytą žalą ir pagal galimybes ją taisyti, bet ir tai netiko vartotojui. Dėl išvardintų aplinkybių ir norėdami palaikyti savo gerą vardą ,kaip rašė cituojant vartotoją p.Dainių Stumbrevičių,siūlome 2024-07- 05 dieną tarp 18-20 h leisti mūsų techniniam darbuotojui apžiūrėti,nufotuografuoti ir objektyviai kartu nustatyti žalą,kurią patyrė ar nepatyrė vartotojas.
P.S. Visą susirašinėjimą iš kurio naudojamos citatos galime pateikti.