Mes naudojame slapukus ('cookies'). Naršydami jus sutinkate su slapukų naudojimu.

Sutinku su naudojimu Sužinoti daugiau
Lietuvos nacionalinė vartotojų federacija

UAB PAULINI | žalos atlyginimas |

Sveiki,
Šių metų balandžio 25 d. pridaviau savo Max Mara paltą į senamiesčio siuvyklą- valyklą. Drabužių valymo paslaugas šiai siuvyklai-valyklai, kuri yra Arklių g.26, atlieka UAB PAULINI. Atvykus pasiimti "išvalyto" palto, buvau šokiruota rezultatu. Paltas tapo dėmėtas, susiglamžęs, susitraukęs, diržo sagtis suniokota. pridavus paltą, jame buvo įsiuvas-etiketė, kaip galima valyti paltą. įmonė tai neigia, teigdama, jog šios etiketės nebuvo. Turiu garso įrašą, kuriame yra patvirtinimas, jog prieš pirmą valymą, kai paltas buvo nepataisomai sugadintas, etiketė buvo.  Iškarto po pirmo valymo buvo taisomas pamušalas ir įsiuvas-etiketė išimta iš pamušalo ir atiduota man. kadangi aš palto neimiau po pirmos atliktos nekokybiškos valyklos paslaugos, jis buvo sugrąžintas "Paulini" valyti dar kartą.  Šį kartą dėmės buvo panaikintos, bet paltas dar labiau susitraukė, o sagtis ir liko suniokota. dėl sagties suniokojimo teko kalbėti telefonu su gamybos vadove, kuri patvirtino klaidą ir paminėjo, kad kažkaip išspręsime tai. negaliu to įrodyti, nes nefiksavau pokalbių, tikėjausi supratingumo, o ne įžūlaus gynimosi kliento atžvilgiu. 
Paltą Max Mara pirkau Berlyne 2019 metais firminėje Max Mara parduotuvėje. Mokėjau 1490 eurų. Čekio neturiu. Galima pažiūrėti, kiek tokie, tokios sudėties paltai kainuoja el parduotuvėse. (https://lt.maxmara.com/coats-and-jackets/womens-coat?focus=true&isRefineSearch=false&page=5&q=%3AtopRated&resetQuery=true&save=false&sort=topRated&preload=true)
Paltas valymui buvo atiduotas ne naujas, bet labai aukšos kokybės, kurį būčiau toliau nešiojusi dar ne vienus metus. 
Jaučiuosi nukentėjusi ir morališkai, nes atnešusi tiesiog išvalyti paltą, buvau įsukta į istoriją dėl neatsakingo ir nekokybiško įmonės Paulini darbo. Tikiuosi žalos atlyginimo už sugadintą paltą ir padarytą moralinę žalą - 1080 eurų.
Svarbu: paltą pridaviau su etikete, kaip valyti jį, turiu garso įrašą moterų, kurios priėmė užsakymą ir patvirtinimo, kad etiketė buvo. 
P.S. pasitariau su savo advokate, jog pradžioje pati spręsiu šią nemalonią situaciją.
pagarbiai.

UAB PAULINI pateiktas atsakymas.

Sveiki,

Norime informuoti, kad atsižvelgiant į UAB PAULINI taisyklių 4.7. punktą ( https://paulini.lt/rules) valymo įmonė neprisiima atsakomybės už paslaugų atlikimo metu atsiradusius defektus, jei ant drabužio nėra priežiūros etiketės. Taip pat norime paminėti, kad priduodant valymui paltą , Jūs pasirašėte, kad pretenzijų dėl valymo kokybės neturėsite.
Informuojame, kad pretenzija nebus nagrinėjama, dėl aukščiau minėtų priežasčių.

Gražios dienos