Mes naudojame slapukus ('cookies'). Naršydami jus sutinkate su slapukų naudojimu.

Sutinku su naudojimu Sužinoti daugiau
Lietuvos nacionalinė vartotojų federacija

Renginio partneris | Lauko sketis konfort renginio partneris |

Sveiki 
Pirkau lauko sketį  buvo nurodyta kad stiprus   atsparus vejui. 
 Deja   silpnam  vejui pučiant    defomavosi    detales,  rankena strigo iškart bet  nesureikšminau  pasitikėjau   pardavėjo  aprašymais ir rekomendacijomis.  Kaip suprantu  del nekokybiškos rankenos taip ir atsitiko.   Kompanija  neprisiima  atsakomybes  sako kad tai fizinis  sugadinimas. Jokios garantijos   išvis nieko.   Prašau padėti  kadangi pinigai sumokėti  o preke  negaliu naudotis. 


Renginio partneris pateiktas atsakymas.

ATSAKYMAS KLIENTUI:
Vardas Pavardė Algimantas Pirstelis
El. pašto adresas skarletas@gmail.com
Telefonas 862306950

Dėkojame už Jūsų kreipimąsi ir informuojame, kad gavome Jūsų laišką 2024 m. gegužės 17 d., kuriame pranešėte apie Jūsų įsigyto skėčio gedimą.
Suprantame Jūsų nusivylimą ir apgailestaujame dėl patirtos problemos. Išanalizavome Jūsų atsiųstas nuotraukas ir norime informuoti, kad pastebėti pažeidimai neatitinka garantinių gedimų požymių.
Remiantis Jūsų pateikta informacija ir nuotraukomis, matome, kad skėčio konstrukcija sulinko greičiausiai dėl išorinio poveikio, t.y. stipraus vėjo ar gūsių. Mūsų puslapyje skelbiama, kad šie lauko skėčiai turi tvirtą stovą ir sustiprintą stogo konstrukciją, tačiau vėjo stiprumas nėra reglamentuotas.
Svarbu pabrėžti, kad jokio kito pardavėjo skėčiai nėra sertifikuoti atsparumui tam tikram vėjo stiprumui. Net patys skėčių gamintojai nerekomenduoja naudoti jų esant stipriam vėjui, lietui, sniegui ar audrai.
Bendros rekomendacijos internete skelbia, kad esant vėjuotam orui skėtį reikėtų suskleisti, o ne naudoti. Be to, skėtį rekomenduojama saugoti nuo ugnies, nepalikti be priežiūros ir nenaudoti gaminant maistą po juo.
Jūsų įsigytas skėtis nėra pigiausias ir silpniausios konstrukcijos modelis iš mūsų siūlomų, todėl turime pagrindo manyti, jog jis buvo naudojamas netinkamomis oro sąlygomis.
Atsižvelgdami į tai, negalime pasiūlyti skėčio remonto ar keitimo nemokamai. Visgi, norėdami Jums padėti, siūlome įsigyti atsarginę detalę už simbolinę kainą (10-15 eur).
Tikimės, kad suprasite situaciją ir rasime abiem pusėms priimtiną sprendimą.