Mes naudojame slapukus ('cookies'). Naršydami jus sutinkate su slapukų naudojimu.

Sutinku su naudojimu Sužinoti daugiau
Lietuvos nacionalinė vartotojų federacija

Artkas | MB Artkas |

1. Pirkome iš įmonės MB Artkas prekes ir paslaugą 2024.04.17 sąskaitą-faktūrą ARK Nr. 24-003. Įsigytos prekės (tvoros stulpai ir skersiniai) nebuvo tokie, kokie buvo sutarti: stulpai ne 2 metrų aukščio ir skersiniai ne 4x6cm, o plonesni. Atvežė prekes ir paliko objekte, ir neatliko paslaugos kurią buvome sutarę, kad išbetonuos stulpus. IKi šiol viskas tempiasi ir jau tris kartus žadėjo atvykti, bet taip ir neatvyksta.

2. Esame kreipiasi 2024.04.22 emailu info@admingita.lt (šiuo emailu esam gavę sąskaitą), kad grąžintu sumokėtus pinigus, 450eur. Emailu jokio atsakymo negavome. Atrašydavo per WhatsApp programėle, kad atvažiuos pabaigs darbus, bet jau nebetikim, nes tris kartus pažadėjo ir neatvažioja. Ir dabar jau ir neatsako.

Artkas pateiktas atsakymas.

Laba diena,
Informuojame, kad su Ponu, Petru yra komunikuojama bei atsakoma į jo rašytus laiškus. Gautas vienas vienintelis laiškas iš Petro 2024.04.22 dieną, o 2024.04.29 diena jam atsakyta iš el. pašto info@admingita.lt.
Laiške buvo pateiktas atsakymas, kad prekės bus paimtos iš objekto, pristatytos tiekėjui ir kai tiekėjas grąžins lėšas įmonei MB Artkas, tada įmonė atsiskaitys su Petru. Įmonė turi kitų įsipareigojimų, dėliojasi darbų grafikus bei planuoja savo laiką, todėl čia ir dabar paliepus, mes fiziškai to atlikti negalime. Medžiagos bus paimtos iš objekto per šią savaitę, kažkuriuo laiku, atskirai informavus poną Petrą.

Mes komunikuojame bei sprendžiame susidariusią situaciją, o Petras rašo piktybinius komentarus per visus portalus, melagingus komentarus (avansas gautas ir medžiagos pristatytos). Kadangi MB Artkas neturėjo galimybės atlikti paslaugų skubiai (čia ir dabar), todėl pristatytos medžiagos į objektą Petrui nebetiko, nors buvo informuotas apie jų diametrus. Jeigu toliau bus atliekamas piktybinis įmonės vardo teršimas mes kreipsimės į tam tikras instancijas.