Mes naudojame slapukus ('cookies'). Naršydami jus sutinkate su slapukų naudojimu.

Sutinku su naudojimu Sužinoti daugiau
Lietuvos nacionalinė vartotojų federacija

UAB Priemiestis | Įgriuvo lubos |

Sveiki.


Pranešiu, kad gyvename name adresas: Vilniaus m., A. Kojelavičiaus g. 300, bute N6 įgriuvo lubos. Per palėpę matosi visą virtuvę. Dėl neteisingai atlikto remonto turėjome nesandarų stogą. Stogo danga buvo įrengta be papildomo hidroizoliacinio sluoksnio. Buvo pažeistos medinės stogo konstrukcijas. Šiame bute neatjungta elektra, dėl dujos tekimo - nežinau. Namas ir taip buvo avarinės būklės, dabar pavojingos - avarinės būklės. Prašau kuo greičiau atkreipti dėmesį.

UAB Priemiestis pateiktas atsakymas.

Laba diena,
Informuojame, kad organizuojant ir/ar atliekant bendro naudojimo konstrukcijų remonto/atnaujinimo darbus, konstrukcijos atstatomos pagal esamą statybos projektą nekeičiant techninių sprendinių. Skunde nurodyto namo stogo remonto/atnaujinimo darbus 2006 m. atliko UAB „Baltijos statybos organizacija“. Darbų metu buvo atnaujinta stogo danga įrengiant beasbestinę šiferinę dangą, kaminų mūro ardymas, atstatymas, apskardinimas, lietvamzdžių ir latakų sumontavimas bei grebėstų ir medinių konstrukcijų pakeitimas. Bendrovė nėra gavusi jokių namo gyventojų nusiskundimų dėl atliktų darbų kokybės/defektų. Pažymėtina, kad atliktų darbų garantinis terminas yra pasibaigęs.
Informuojame, kad nustatyti įgriuvusios perdangos priežastį bendrovė galės tik patekusi į atitinkamą daugiabučio namo butą. Bendrovė jau keletą kartą bandė patekti į minimo buto patalpas, bet buto savininkas neleidžia ir nesudaro galimybės bendrovės specialistams atlikti specializuotą apžiūrą ir nustatyti įvykio priežastis.
Atsižvelgiant į esamas faktines aplinkybes, bendrovė imasi reikiamų laikinų apsaugos priemonių užtaisant atsivėrusią angą, siekiant apsaugoti turtą nuo žalos darymo. Buto savininkui įsileidus į patalpas, bus atlikta specializuota apžiūra ir bus organizuoti privalomieji darbai defektų pašalinimui.