Mes naudojame slapukus ('cookies'). Naršydami jus sutinkate su slapukų naudojimu.

Sutinku su naudojimu Sužinoti daugiau
Lietuvos nacionalinė vartotojų federacija

Booking.com (Lithuania) UAB | Booking.com skundas |

Sveiki, kovo 16 dieną per booking.com užsirezervavome viešnagę berlyne Balandžio 10-13 dienomis “hotel ambiente berlin city” pervedėme pinigus 310,65 Eur, užsakymo numeris 4242102649. Tačiau Balandzio 9 dieną gavau laišką į elektroninį paštą, kad viešbutis yra remontuojamas ir prašome atšaukti užsakymą, patyriau begalo didelį stresą, nes skrydis į kitą šalį jau sekančią dieną o apsistoti neturime kur. Kelionė buvo suplanuota pilnai, nesame milijonieriai, kad galėtume sau leist pirktis kita viešbutį ir vėl mokėti apie 400 Eur. Susisiekus su viešbučiu buvo pažadėta pinigus grąžinti vidurnaktį, klausta dėl kompensacijos tačiau laiškus pradėjo ignoruoti, ttaip pat iki šiol pinigai taip ir negrąžinti. Buvome priversti apsistoti kitame viešbutyje, kuris yra brangesnis, taksi paslaugos gavosi taip pat brangesnės nei buvome suplanave atvažiuoti nuo oro uosto. Rašiau skundą ir bookingui tačiau ilgai tenka laukti atsakymo. Viešbutį permokėjome 57Eur bei taksas būtų kainaves apie 50Eur tačiau sumokėjome 70 Eur, dėlto reikalaujame, kad booking.com grąžintų 77 Eur, nes patyrėme daug nepatogumų, streso ir papildomų išlaidų.

Laba diena, 

Gavome Jūsų paklausimą. 

Noriu informuoti, kad Europos vartotojų centras nagrinėja vartotojų prašymus dėl informacijos suteikimo ir skundus dėl netinkamos kokybės prekių ar paslaugų, įsigytų kitoje nei vartotojo gyvenamosios vietos Europos Sąjungos valstybėje narėje, taip pat Norvegijoje, Islandijoje ir Jungtinėje Karalystėje. Jie visi sudaro Europos vartotojų centrų bendradarbiavimo tinklą (ECC-Net), kad galėtų geriau atstovauti vartotojams ir teiktų pagalbą ginant pažeistas vartotojų teises ES.

Centrai skundus nagrinėja taikiu būdu, kompromiso principu, tad Europos vartotojų centro sprendimai neturi privalomosios galios. Mūsų paslaugos yra nemokamos. Taip pat teikiame informaciją apie Europos Parlamento ir Tarybos reglamentą (EB) Nr. 861/2007, nustatantį Europos ieškinių dėl nedidelių sumų nagrinėjimo procedūrą.

Šioje situacijoje, reikėjo iš karto kreiptis į Booking klientų aptarnavimą, neatšaukus viešbučio paslaugų, informuoti Booking apie susidariusią situaciją, tada klientų aptarnavimo specialistai būtų Jums suradę alternatyvų viešbutį ir kompensuotų kainų skirtumą. Kaip suprantu, bendravote tik su viešbučiu, kuris reikalavo atšaukti Jūsų apsistojimą, o su Booking susisiekėte vėliau. Tai apsunkins galimybę gauti permoką už viešbutį, tačiau bandyti vis tiek galime. Užpildykite skundą www.ecc.lt svetainėje: https://ecc.lt/pateikti-skunda/

Pagarbiai,

Europos vartotojų centras Lietuvoje | Vilniaus g. 25, LT-01402 Vilnius | T. +370 5 265 0368 | E.p.info@ecc.lt| www.ecc.lt