Mes naudojame slapukus ('cookies'). Naršydami jus sutinkate su slapukų naudojimu.

Sutinku su naudojimu Sužinoti daugiau
Lietuvos nacionalinė vartotojų federacija

OÜ Tellimekoos | Dėl negautų prekių iš OÜ Tellimekoos |

2023-03-25 internetinėje parduotuvėje https://uzsakomekartu.lt/ pirkau 6 kėdes su pristatymo paslauga. Pardavėjas Estijos įmonė OÜ Tellimekoos, įmonės kodas: 16510660. Apmokėjimas atliktas tą pačią dieną. Pagal nurodytą parduotuvės informaciją, kėdžių gamyba ir pristatymas galėjo trukti apie 4 mėnesius, kadangi kėdes gaminamos ir vežamos iš Kinijos. 
2023-07-05 pasiteiravau apie užsakymo būklę per puslapyje esančią programėlę, el. paštu gavau nuorodą sekti atplaukiantį laivą su užsakymu, kuris turėjo būti Taline liepos mėn. 29d. Rugpjūčio mėn. vėl klausiau apie užsakymo būklę, gavau atsakymą, kad prekės gautos, rūšiuojamos sandelyje ir ruošiamos pristatymui. Nuo rugsėjo mėnesio į užklausas daugiau nebesulaukiau atsakymo, tuomet skambinau nurodytu tel. nr. +3725016783. Ne visuomet pavykdavo prisiskambinti, dažniausiai telefonu neatsiliepdavo, o atsliepus žadėdavo rytoj išsiųsti. 
Gruodžio 14d. gavau el. laišką su nurodytais 3 sekimo numeriais, siuntos buvo užregistruotos paėmimui, tačiau taip ir nepristatytos išvežimui, statusas nepasikeitęs iki šios dienos. Nurodytu telefonu nepavyko susisiekti nuo gruodžio 16d., niekas neatsiliepdavo. 
Šiuo metu telefono numeris išvis nebenaudojamas, skambinant prašoma patikslinti numerį.