Mes naudojame slapukus ('cookies'). Naršydami jus sutinkate su slapukų naudojimu.

Sutinku su naudojimu Sužinoti daugiau
Lietuvos nacionalinė vartotojų federacija

Akcinė bendrovė Lietuvos paštas | Dėl netinkamų Lietuvos Pašto sprendimų |

Nuo Gruodžio 18 2023, be informavimo mūsų Pakupečių g. 10 Didžiasalis, Vilniaus raj. paštas buvo pakeistas į Naujosios Vilnios paštą Pergalės g. 40, Vilnius.
Naujai paštas buvo paskirtas ne tik be išankstinio pranešimo, bet ir toliau nei yra artimiausias Kalnėnų paštas Moravų g. 7. 
Naujosios Vilnios paštas yra už 5,6 km, o Kalnėnų paštas už 4,5 km nuo mūsų gyvenamosios vietos.
Pateikus prašymą Lietuvos paštui perskirti adresa prie Kalnėnų pašto, gavome visiškai neracionalų atsakymą, kuris nepagrindžia aiškių kriterijų ir priežasčių dėl atlikto perskyrimo.
Su perskyrimu mes nesutinkame ir reikalaujame paskirti mūsų adresą prie artimesnio Kalnėnų pašto Moravų g. 7, Vilnius.

Akcinė bendrovė Lietuvos paštas pateiktas atsakymas.

Laba diena,

akcinė bendrovė Lietuvos paštas gavo Jūsų elektroninį skundą, pateiktą Lietuvos nacionalinės vartotojų federacijos el. svetainėje www.vartotojuskundai.lt.
Įvertinome Jūsų nurodytas aplinkybes ir teikiame atsakymą.
Paaiškiname, kad visi gyventojų adresai yra priskiriami pašto skyriams pagal pašto kodus ir atsižvelgiant į administracinių vienetų stambumą. Jei apylinkėje yra didelis gyventojų kiekis, Jums gali būti priskirtas ir ne arčiausiai namų esantis pašto skyrius. Atliekant gyventojų priskyrimus konkretiems paštams skyrėme didelį dėmesį tam, kad jie būtų kiek įmanoma arčiau gyventojų namų.
Atsižvelgiant į tai, jog ne visiems gyventojams keitėsi aptarnaujantis paštas, komunikacija atskiriems gyventojams nebuvo vykdoma.
Nuoširdžiai apgailestaujame, kad ši situacija Jums sukėlė nepatogumų. Mes individualiai peržiūrėsime Jūsų situaciją, o šiuo atveju siūlome alternatyvą, kaip pasinaudoti pašto teikiamomis paslaugomis, norint atsiimti arba išsiųsti siuntą:
1. siuntų siuntimui ar gavimui naudotis LP EXPRESS paštomato, esančio adresu Sirokomlės g. 4, Nemėžio k., paslaugomis. Paštomatas veikia visą parą, tad siųsti ar gauti siuntas galima bet kuriuo klientams patogiu metu. Visus paštomatų adresus galite rasti čia pasirinkus „siuntų paštomatai“;
2. pageidaujant Jums adresuotas pašto siuntas gauti kitame pašto skyriuje, informuoti siuntėjus, jog jos būtų adresuojamos ,,Iki pareikalavimo".
Adresuojant siuntas ,,Iki pareikalavimo", reikalinga atsižvelgti į adresavimo reikalavimus, pateiktus šiame pavyzdyje:
Vardeniui Pavardeniui
IKI PAREIKALAVIMO
8-asis pštas
H. Manto 90
Klaipėda
94001
3. užsakyti pakartotinį registruotosios korespondencijos siuntos (iki 2 kg) pristatymą paskambinus Bendrovės bendruoju telefono numeriu 1842. Tokiu atveju pakartotinis pristatymas bus vykdomas Jus aptarnaujančio laiškininko darbo laiku (numatyti konkretaus pristatymo laiko negalime). Siuntos pakartotinis pristatymas gali užtrukti.
Atsiprašome dėl patiriamų nepatogumų bei tikimės, kad pasirinksite Jums patogų būdą siųsti bei atsiimti pašto siuntas.

Pagarbiai

Ramutė
Klientų patirčių valdymo departamento
Kontaktų centro
Klientų užklausų valdymo grupės vyresnioji specialistė
Tel. 1842
El. p. info@post.lt
Akcinė bendrovė Lietuvos paštas
J. Balčikonio g. 3, 03500 Vilnius
www.lietuvospaštas.lt