Mes naudojame slapukus ('cookies'). Naršydami jus sutinkate su slapukų naudojimu.

Sutinku su naudojimu Sužinoti daugiau
Lietuvos nacionalinė vartotojų federacija

vigoshop | VIGOSHOP |

Labas, uzsisakiau preke is internetines parduotuves VIGOSHOP ir iskart susimokejau uz ja, pazadejo atsiusti per 2 d.d.,nesulaukes savaite parasiau i pasta parase kad preke issiusta bet netisklus adresa, paprase patikslint adresa. Patikslinau, nors jis teisingai buvo pateiktas. Nesulaukiau. Pavyko prisiskambinti sake kad pristatys. Po keliu dienu paskambino kurjeris kad atveza preke, bet reikia susimoket, nors uz preke buvau jau sumokejas. As zinoma atsisakiau antra karta moket. Bandziau jiems rasyt ir skambint, bet niekas neatsako i laiskus i ragelio nieks nekelia.

Laba diena, 

Labai prašome pasitikrinti ar pateikėte skundą pagal šio pardavėjo skundų nagrinėjimo procedūrą (prisegtas dokumentas).
Tai atlikus ir negavus teigiamo atsakymo, prašome pateikti skundą www.ecc.lt, kadangi šis pardavėjas registruotas Slovėnijoje.

Norime informuoti, kad Europos vartotojų centras nagrinėja vartotojų prašymus dėl informacijos suteikimo ir skundus dėl netinkamos kokybės prekių ar paslaugų, įsigytų kitoje nei vartotojo gyvenamosios vietos Europos Sąjungos valstybėje narėje, taip pat Norvegijoje, Islandijoje ir Jungtinėje Karalystėje. Jie visi sudaro Europos vartotojų centrų bendradarbiavimo tinklą (ECC-Net), kad galėtų geriau atstovauti vartotojams ir teiktų pagalbą ginant pažeistas vartotojų teises ES.

Centrai skundus nagrinėja taikiu būdu, kompromiso principu, tad Europos vartotojų centro sprendimai neturi privalomosios galios. Mūsų paslaugos yra nemokamos. Taip pat teikiame informaciją apie Europos Parlamento ir Tarybos reglamentą (EB) Nr. 861/2007, nustatantį Europos ieškinių dėl nedidelių sumų nagrinėjimo procedūrą.
Pagarbiai,
Europos vartotojų centras