Mes naudojame slapukus ('cookies'). Naršydami jus sutinkate su slapukų naudojimu.

Sutinku su naudojimu Sužinoti daugiau
Lietuvos nacionalinė vartotojų federacija

Omniva LT UAB pateiktas atsakymas.

Laba diena, Mida, dėkojame, kad kreipėtės į mus. Atsiprašome už nepatogumus, su kuriais susidūrėte. Apgailestaujame, kad jūsų siuntos CE056259184EE paieška užtruko, tačiau džiaugiamės, kad pavyko ją rasti ir pristatyti jums nauju numeriu NCE056259184EE. Suprantame, kad ši patirtis turėjo įtakos jums ir sukėlė nepatogumų, todėl labai apgailestaujame, kad jūsų siuntimo patirtis nebuvo tokia, kokios tikėjotės.
Informuojame, kad remiantis standartinėmis siuntų siuntimo sąlygomis netiesioginiai nuostoliai (įskaitant pelno nebuvimą, moralinę žalą) nėra kompensuojami.
14.2 Visa netiesioginė žala, įskaitant pelno praradimą, nėra kompensuojama Omniva.
Norėdami pagerinti patirtį, norime jums suteikti nuolaidos kodą siuntimui paštomatas – paštomatas paslaugai Lietuvoje. Išsiųsime nuolaidos kodą jums nurodytu el. paštu.
Ateityje kviečiame kreiptis į mus el. paštu info@omniva.lt arba telefonu +37070055077. Tikimės, kad ateityje džiuginsime jus savo teikiamomis paslaugomis ir nebereikės susidurti su tokio pobūdžio problemomis. Ačiū už jūsų supratingumą ir kantrybę. Su geriausiais linkėjimais, Omniva komanda