Mes naudojame slapukus ('cookies'). Naršydami jus sutinkate su slapukų naudojimu.

Sutinku su naudojimu Sužinoti daugiau
Lietuvos nacionalinė vartotojų federacija

Laba diena,

Pagal Wizz Air sutarties sąlygas „WIZZ kreditui taikoma galiojimo pabaigos data, taigi galimybė juo pasinaudoti gali skirtis pagal progą, renginį ar veiklą, per kuriuos jie jums buvo suteikti, ir ją „Wizz Air“ nurodo atitinkamame pranešime, susijusiame su proga, renginiu arba veikla, už kuriuos gavote WIZZ kreditą”. Jeigu tos informacijos tikrai nebuvo matoma ir nepavyksta savarankiškai išspręsti ginčo su oro vežėju, tai galite pateikti skundą per Elektroninių ginčų sprendimo platformą https://ec.europa.eu/consumers/odr/main/?event=main.home2.show
Taip pat, informuojame, kad turite galimybę pasinaudoti Europos ieškinių dėl nedidelių sumų nagrinėjimo procedūra, pagal Europos Parlamento ir Tarybos reglamentą (EB) Nr. 861/2007. Ši procedūra taikoma ieškiniams, kurių suma ne didesnė kaip 5 000 eurų (neįskaitant išlaidų), visose ES valstybėse narėse, išskyrus Daniją.
Europos ieškinių dėl nedidelių sumų nagrinėjimo procedūra yra alternatyva nacionalinėms procedūroms. Per šią procedūrą priimtas sprendimas yra pripažįstamas bei vykdomas kitoje ES šalyje ir negali būti ginčijamas. Dėl šio ieškinio nebūtina samdyti advokato, ieškinys turėtų būti išnagrinėtas greičiau, o procedūra yra paprastesnė, ypač nagrinėjant tarpvalstybinius ieškinius.
Daugiau informacijos:
https://e-justice.europa.eu/content_small_claims-42-en.do.