Mes naudojame slapukus ('cookies'). Naršydami jus sutinkate su slapukų naudojimu.

Sutinku su naudojimu Sužinoti daugiau
Lietuvos nacionalinė vartotojų federacija

pigu.lt | pigu.lt susidomėjus preke pakelia kainą |

2023-04-11 17:00 val ir vėliau šios dienos vakare prekės 

Benzininis trimeris Hecht 142 BTS

 kaina buvo nurodyta 106,89 eur (ekrano kopija pridėta 2023-04-12 (sekanti diena)), bet sekančią dieną (2023-04-12) apsisprendus pirkti minėtą prekę už šią kainą, kaina jau gerokai padidėjusi  (ekrano kopija pridėta) https://pigu.lt/lt/sodo-prekes-gyvunams/sodo-technika/zoliapjoves-trimeriai-krumapjoves/benzininis-trimeris-hecht-142-bts?id=10533568&mid=12040000&utm_source=kaina24.lt&utm_medium=referral 
Kad tai akcijinė kaina, kad tai likutis ar panašiai ir kad kaina galioja iki nurodytos datos, pranešta nebuvo, todėl natūralu, kad prieš priimdamas sprendimą prekę pirkti, pasidomėjau prekės aprašymais bei atsiliepimais ir kitą dieną priėmiau sprendimą prirkti, bet prekės kaina jau buvo gerokai pakilusi.  
pigu.lt svetainėje man taip jau yra buvę prieš pusę metų, kai planavau pirkti dujinę kaitlentę už pigu.lt svetainėje pateiktą kainą, bet susidomėjus preke ir kitą dieną nusprendus pirkti, prekės kaina jau buvo gerokai pakelta. 
Dabar pigu.lt žaidimas kainomis kartojasi ir tikriausiai tai yra jų verslo stilius, kad pirkėjas susidomi preke ir apsisprendęs pirkti kitą dieną, perka brangiau, nes jau būna susiradęs prekę, jei sprendimo pirkti nepriėmė būtent tuo momentu, kai buvo nurodyta žemesnė kaina. 

Padariau eksperimentą: pigu.lt įsidėjau prekę į krepšelį už 115 eur 3dienį, o 4dienį gaunu priminimą apie neapmokėtą krepšelį, bet kaina jau 145 eur. Kitų įmonių su tokiu elgesiu kainų klausimų neteko sutikti.