Mes naudojame slapukus ('cookies'). Naršydami jus sutinkate su slapukų naudojimu.

Sutinku su naudojimu Sužinoti daugiau
Lietuvos nacionalinė vartotojų federacija

"Elektrum Lietuva" UAB | Dėl saulės elektrinės pridavimo ir pajungimo |

Sveiki,

SITUACIJA: 2022 10 06 PASIRAŠIAU SUTARTĮ SU ELEKTRUM DĖL SAULĖS ELEKTRINĖS ĮRENGIMO. ELEKTRINĖ BUVO ĮRENGTA PRIEŠ MĖNESĮ, BET IKI ŠIOL NEPRIDUOTA IR NEĮJUNGTA, IR ATITINKAMAI, AŠ JA NEGALIU NAUDOTIS. 
Štai tokį elektroninį laišką šiandien gaunu iš ESO. :
Mielas Kliente,
informuojame, kad Jūsų teiktas dokumentas yra peržiūrėtas ir atmestas. Darbuotojo, tikrinusio dokumentą ir formos duomenis, pastaba: 21 priežastis. Jeigu vykdote elektros įrenginių įrengimo darbus ir atestato išdavimo data vėlesnė nei 2018-12-31, įrašytas atestato numeris E-1019 priduodamam paraiškos tipui yra netinkamas. Turite įrašyti iš VERT gauto elektros įrenginių įrengimo atestatą (EI). Šiuo atveju EI-0214.
Prašome pakartotinai teikti patikslintą dokumentą per ESO svetainę 

Būtų pusė bėdos, tačiau tokį pat laišką iš ESO aš gaunu antrą kartą. Nes ELEKTRUM antrą kartą ESO pateikia rangovo deklaraciją su ta pačia klaida! Reiškia, po pirmo atmetimo ELEKTRUM dar kartą pateikė tą patį klaidingą dokumentą, net nesiteikę pažiūrėti, dėl kokios priežasties ESO atmetė anksčiau pateiktą tokį pat dokumentą, ir net nebandę tos priežasties pašalinti prieš teikiant ESO dokumentą dar kartą. 

Kame reikalas? Kas ten pas jus ELEKTRUM vyksta? Ar ELEKTRUM pas mane sumontavo pirmąją per savo veiklos istoriją saulės elektrinę, ir nežino nei techninių sąlygų, nei ESO reikalavimų, ir dabar mokosi pridavinėti objektą? O tuo metu, aš investavau į saulės elektrinę, ir iš to jokios naudos negaunu.

PABRĖŽIU, kad jei ir toliau darysite klaidas, dėl kurių aš prarandu savo investicija grąžą, dėl ELEKTRUM neveikimo, kurį po šitokių Jūsų veiksmų galima pavadinti sąmoningu kenkimu klientui, nutrauksiu sutartį ir paprašysiu ELEKTRUM išsimontuoti savo elektrinę mano valdoje, ir grąžinti man ELEKTRUM sumokėtus pinigus. Neabejoju, kad teismas man iš ELEKTRUM priteis ir svarią piniginę kompensaciją už materialinę ir moralinę žalas. O aš lengvai rasiu kitą, sąžiningą ir atsakingą verslo partnerį saulės jėgainės įrengimui.

Laukiu EKEKTRUM atitinkamų vadovų reakcijos ir atsakymo.

Jonas Marcinkus