Mes naudojame slapukus ('cookies'). Naršydami jus sutinkate su slapukų naudojimu.

Sutinku su naudojimu Sužinoti daugiau
Lietuvos nacionalinė vartotojų federacija

smagus uab .adventica pateiktas atsakymas.

Laba diena, Audrone,

dėkojame už jūsų laišką. Bendrauti su jumis šia tema teko mažiausiai keletą kartų, bet visada esame linke su klientais pasikalbėti ir išsigryninti tiek kiek reikia. Šiuo atveju taip pat.
Adventica pramogų parkas yra ne tik vaikų, bet ir visos šeimos pramogų parkas. Tai reiškia, kad visos parke esančios pramogos, pradedant nuo laipynių, batutų ir daugumos, stalo žaidimų yra pritaikytos betkuriai amžiaus grupei ir dauguma jų nepriklausomos nuo svorio kategorijos.
Turime standartinį kainoraštį, kuriame tėvams taikome nemažą nuolaidą bilietui ir jo kaina tesiekia 3eurus. Kiekvienas pramogų laiką vertiname skirtingai, todėl mūsų klientai renkasi, išbandys visus žaidimus ar tuo metu mėgausis erdve, poilsiu ant minkštasuolių ir gers kavą.
Taip pat paakcentuosiu, kad ADVENTICA parke nera teikiamos vaikų priežiūros paslaugos. Už nepilnamečius asmenis, jų priežiūrą ir saugumą atsako tėvai arba globėjai.
Vaikai iki 6 metų imtinai į pramogų erdvę įleidžiami tik su lydinčiuoju pilnamečiu asmeniu.
Vaikus nuo 6 iki 12 metų imtinai privalo lydėti pilnamečiai tėvai/globėjai. Pageidaudami palikti nepilnametį pramogų erdvėje be priežiūros, jie pasirašo leidimą bilieto pirkimo metu kasoje.
Nepilnamečiai nuo 12 iki 18 metų gali erdvėje likti vieni tik pateikę tėvų/globėjų pasirašytą ADVENTICA parko atsakomybės formą.
Apgailestaujame, kad mūsų pramogų erdvė iki galo neatitiko jūsų lūkesčių. Tikimės, kad kitoje aplinkoje įspūdžiai bus smagesni ir norime suteikti jums lydinčio asmens 3eur pinigų grąžinimą.