Mes naudojame slapukus ('cookies'). Naršydami jus sutinkate su slapukų naudojimu.

Sutinku su naudojimu Sužinoti daugiau
Lietuvos nacionalinė vartotojų federacija

Dabar viskas aišku, žmonės, būkite atsargūs, neužkibkite, nes ši įmonė bankrutavo, o parduoda prekes iki šiol. Nejau nėra teisinių galimybių sustabdyti šias apgavystes?

,,Europos vartotojų centras Latvijoje informavo, kad 2022-03-30 įmonė SIA “Animo forti” (reg. Nr. 40103824574), dar žinoma kaip Inch2, buvo paskelbta nemokia (https://maksatnespeja.ur.gov.lv/insolvency/proceeding/en “

Nacionalinės vartotojų konfederacijos pateiktas atsakymas.

Laba diena,

Gavome Jūsų skundą, persiųstą iš Lietuvos nacionalinės vartotojų federacijos.

Noriu informuoti, kad Europos vartotojų centras nagrinėja vartotojų prašymus dėl informacijos suteikimo ir skundus dėl netinkamos kokybės prekių ar paslaugų, įsigytų kitoje nei vartotojo gyvenamosios vietos Europos Sąjungos valstybėje narėje, taip pat Norvegijoje, Islandijoje ir Jungtinėje Karalystėje. Jie visi sudaro Europos vartotojų centrų bendradarbiavimo tinklą (ECC-Net), kad galėtų geriau atstovauti vartotojams ir teiktų pagalbą ginant pažeistas vartotojų teises ES.

Centrai skundus nagrinėja taikiu būdu, kompromiso principu, tad Europos vartotojų centro sprendimai neturi privalomosios galios. Mūsų paslaugos yra nemokamos. Taip pat teikiame informaciją apie Europos Parlamento ir Tarybos reglamentą (EB) Nr. 861/2007, nustatantį Europos ieškinių dėl nedidelių sumų nagrinėjimo procedūrą.

Gal galite persiųsti el. paštu gautą užsakymo patvirtinimą ir apmokėjimo kopiją?Situacija tokia, kad Europos vartotojų centras Latvijoje informavo, kad 2022-03-30 įmonė SIA "Animo forti" (reg. Nr. 40103824574), dar žinoma kaip Inch2, buvo paskelbta nemokia (https://maksatnespeja.ur.gov.lv/insolvency/proceeding/en/90129377). Plačiau apie tai: ECC | INFORMACIJA DĖL PARDAVĖJO SIA „ANIMO FORTI" (PREKINIS ŽENKLAS INCH2) NEMOKUMOKadangi Jūs batus pirkote 2022m. balandžio 7 d., labai tikėtina, kad pirkote jau iš Lenkijos, kadangi bankrutavusi Latvijoje, įmonė veiklą perkėlė į Lenkiją: Contacts – I N C H 2. Tokiu atveju galėtume Jūsų skundą nagrinėti su kolegomis Europos vartotojų centre Lenkijoje.Kokiu būdu atlikote apmokėjimą už prekes? Pasidomėkite, gal galite pasinaudoti pinigų susigrąžinimo per savo banką procedūra (chargeback).Lauksiu Jūsų atsakymo,Pagarbiai,

Jaunė Dalinkevičiūtė

Vyriausioji specialistė

+37069058539

Europos vartotojų centras Lietuvoje

Algirdo g. 31, LT-03219 Vilnius | T. +370 5 265 0368 | E.p. info@ecc.lt

www.ecc.lt