Mes naudojame slapukus ('cookies'). Naršydami jus sutinkate su slapukų naudojimu.

Sutinku su naudojimu Sužinoti daugiau
Lietuvos nacionalinė vartotojų federacija

Viešoji įstaiga ,,Komedijos teatras" | Bilietai |

Sveiki, 2021.12.26., pirkau bilietą į Domino teatro, 2022.01.01. organizuojamą renginį ,,Miuziklų žvaogždės", buvo paskelbta, kad dėl neaiškių priežaščių,  koncertas neįvyks. Už kelių dienų paskambinau bilietų platintojams, KAKAVA.LT, klausiau kaip su koncertu, sakė reikia palaukti dieną, dvi. Dar po savaitės paskambinau, sako reikia laukti 14 d., vėliau parašiau į Domino teatrą...sako reikia palaukti...šiandiena parašiau vel, pasiūlė turėti kantrybės, kad mano pinigai niekur nedings...nenurodė jokios priežąsties, ar termino...nebeturiu kantrybės, noriu susigrąžinti savo pinigus. pirkau du bilietus - kaina 66.66 eur.

Viešoji įstaiga ,,Komedijos teatras" pateiktas atsakymas.

Ponia Jadvyga, reiktų sekti mūsų skelbiamą informaciją.

informuojame, kad koncertas „Miuziklų žvaigždės“, turėjęs vykti 2022 m. sausio 1 d. 19 val. Vilniuje, „Compensa“ koncertų salėje, yra perkeliamas į 2022 m. kovo 31 d. 19 val. „Domino“ teatro salę (Savanorių pr. 7, Vilnius). Dėmesio! Keisis ne tik renginio vieta, bet ir pavadinimas: koncertas vadinsis „Miuziklų naktis“.
Žiūrovai į 2022 m. kovo 31 d. renginį bus įleidžiami su tais pačiais bilietais – papildomai jų keisti nereikės.
Jeigu Jums netinka nauja renginio data, galite savo bilietus grąžinti ne vėliau kaip iki vasario 9 d. kreipiantis el. paštu pagalba@kakava.lt