Mes naudojame slapukus ('cookies'). Naršydami jus sutinkate su slapukų naudojimu.

Sutinku su naudojimu Sužinoti daugiau
Lietuvos nacionalinė vartotojų federacija

Modernu.lt | Modernu.lt silikoninis tualeto šepetėlis su laikikliu/pinigų negrąžinimas už nepristatytas, bet apmokėtas prekes!!!!! |

Laba diena,
2021-12-01 iš modernu.lt padariau užsakymą: Užsakymo nr. 23294364680277, Silikoninis tualeto šepetėlis su laikikliu - nepriekaištingai švarai. 28,49 eur.
Kai paklausiau, kada mani prekė bus pristatyta, 2022-01-06 gavau atsakymą, kad: "Jūsų siunta yra perduota kurjeriui pristatyti ir šiuo metu keliauja pas jus.Jus turėtų pasiekti 1-2 darbo dienų bėgyje." , tačiau patikrinus siuntos numeriuką, paaiškėjo, kad siuntos lipdukas yra sukurtas, tačiau prekė nepajudėjo link manęs. Tada paprašiau laiške grąžinti pinigus, bet į mano laišką nebuvo atsakyta. Prašau pagalbos sprendžiant pinigų grąžinimo problema iš modernu.lt . Jei greitu metu šis reikalas nebus išspręstas, kreipsiuos į atitinkamas instancijas!!!

Modernu.lt pateiktas atsakymas.

Sveiki,


norime pranešti, kad situacija su klientu buvo sėkmingai išspręsta. Klientui pinigai buvo grąžinti į jo asmeninę sąskaitą. Apgailestaujame del siuntu centro klaidos.