Mes naudojame slapukus ('cookies'). Naršydami jus sutinkate su slapukų naudojimu.

Sutinku su naudojimu Sužinoti daugiau
Lietuvos nacionalinė vartotojų federacija

vidaXL | Prekių grąžinimas |

Noriu pateikti skundą internetinei parduotuvei vidaXL. Pirkau valgomojo kėdes ir miegamojo spinteles. Spintelių kokybė labai prasta, o ir kėdės neatitiko to vaizdo, kuris buvo pateiktas internetinėje parduotuvėje. Noriu grąžinti prekes, tačiau jau 14dienų gaunu bendro pobūdžio laiškus, kad "atsiprašome, laukite". Telefonu prisiskambinti neįmanoma. Įšaldyta nemaža mano pinigų suma, kuria vidaXL naudojasi jau visą mėnesį, o aš kaip klientas esu ignoruojamas. Taip neturi būti.

Laba diena,
Atsižvelgiant į tai, jog interneto svetainę www.vidaxl.lt administruoja Nyderlandų ūkio subjektas Marketplace Europe B.V., Jūs galite kreiptis pagalbos ir patarimų į Europos vartotojų centrų tinklą.

Noriu informuoti, kad Europos vartotojų centras nagrinėja vartotojų prašymus dėl informacijos suteikimo ir skundus dėl netinkamos kokybės prekių ar paslaugų, įsigytų kitoje nei vartotojo gyvenamosios vietos Europos Sąjungos (ES) valstybėje narėje, Norvegijoje, Islandijoje ir Jungtinėje Karalystėje. Centras skundus nagrinėja taikiu būdu, kompromiso principu ir Europos vartotojų centro sprendimai neturi privalomosios galios. Mūsų paslaugos yra nemokamos. Taip pat teikiame informaciją apie Europos Parlamento ir Tarybos reglamentą (EB) Nr. 861/2007, nustatantį Europos ieškinių dėl nedidelių sumų nagrinėjimo procedūrą.

Europos vartotojų centrai veikia 27 ES valstybėse narėse, Norvegijoje, Islandijoje ir Jungtinėje Karalystėje. Jie visi sudaro Europos vartotojų centrų bendradarbiavimo tinklą (ECC-Net), kad galėtų geriau atstovauti vartotojams ir teiktų pagalbą ginant pažeistas vartotojų teises ES.

Jeigu norėsite pasinaudoti Europos vartotojų centrų tinklo paslaugomis, pateikite skundą pagal instrukcijas čia: https://ecc.lt/lt/support/complaint/ .

Pagarbiai,

Aušvydas Čebatorius
Vyriausiasis specialistas

Europos vartotojų centras
Algirdo g. 31, LT-03219 Vilnius
Tel.  (8 658) 99400;
El.p. ausvydas.cebatorius@ecc.lt 
www.ecc.lt