Mes naudojame slapukus ('cookies'). Naršydami jus sutinkate su slapukų naudojimu.

Sutinku su naudojimu Sužinoti daugiau

UAB KVG | nekokybiškas laikrodis | 2019-09-03

1. Aš Ingrida, skundžiuosi dėl laikrodžio nekokybiško pagaminimo, todėl, kad laikrodis nešiojamas ant rankos sulūžo. Nulūžo jo "auselė" kuri laiko laikrodžio apyrankę, kuri segasi ant riešo. Laikrodis išmanus- asportinis, vadinasi turėtų būti tvirtas ir atlaikyti bent jau garantinį laikotarpį. Garantinis laikotarpis 24 mėn.
2. 2019-08-23 dieną kreipiausi į UAB KVGįmonę, atvykau su laikrodžiu, jį atidaviau patikrai. 2019-09-02 gavau sms pranešimą, kad mano laikrodis nėra taisomas pagal garantinį, ir aš jį galiu atvykti pasiimti. Tą pačią dieną 2019-09-02 atvykau atsiimti savo laikrodžio, bei su savimi turėjau pasirašytą pretenziją (pirmas priedas), tačiau ant jos jman niekas nepasirašė. Įmonės darbuotojas man įteikė atspausdintą tikėjo išrašą, kuris tvirtina, kad laikrodis nėra taisomas ( antras priedas).
3. Skundo niekurdaugiau nebuvau pateikusi.
*Taip pat prisegu pirkimo kvito kopiją.

SVARBU: noriu pabrėžti, kad laikrodis buvo užsakytas www.varle.lt internetinėje parduotuvėje, o mokėjimo būdą, parduotuvė leido pasirinkti grynais atsiimant. Taip ir buvo padaryta, tačiau ant kvito jau nebe varle.lt rekvizitai o UAB KVG.