Mes naudojame slapukus ('cookies'). Naršydami jus sutinkate su slapukų naudojimu.

Sutinku su naudojimu Sužinoti daugiau

SROTAS24.LT, IK BALTIC LTD | Srotas24.lt - nepirkite, apgauna | 2019-08-23

Gautas vartotojo atsakymas:
"Sveiki del skundo apie intern.parduotuves srotas24.lt ik baltic ltd. veiklos. Informuoju, kad sumoketus pinigus 386. eur. grazino i mano saskaita 26.02.2020m. Ačiū."
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Skundo turinys:

Liepos 1d. užsisakiau detalę srotas24.lt sveteinėje. Detalės jie net neužsakė. Kelis kartus skambinau pasiklausti kada užsakys, nes mačiau, kad svetainėje kur ta detalė parduodama (allegro.pl) ji vis dar buvo rodoma kaip nenupirkta. Kabino makaronus, kad tiekėjas tiesog pamiršo nurodyti ir detalė po poros dienų bus mano rankose. Galiausiai po 17 d., kai jau turėjau su ta detale ant motociklo išvažiuoti į kelionę man pareiškė, kad detalės nebus ir reikia užpildyti grąžinimo formą, bei grąžins pinigus per 8 d.d..

PINIGŲ ŽINOMA NEGRĄŽINO! nei per 8 dienas, nei per mėnesį, nei dar ilgiau. Šiuo metu viskas perduota teisėsaugos organams, sulaukus sprendimo bus kreipiamasi į teismą, nes panašu, kad be anstolių čia nieko nebus. Žmonės, NEPIRKITE iš šių sukčių, nes tik susigadinsite savo laiką. Jie vis tiek viską perka iš allegro.pl. Nusipirkau minėtą detalę (nors jau ir pavėluotai, o ne tada, kai man jos reikėjo) per eshopwedrop persiuntėjus ir tiek žinių, o šie s*****i ir toliau bando pelnytis iš patiklių pirkėjų.

Taipogi ruošiu medžiagą ir kitoms institucijoms, kad būtų patikrinta šios įmonės veikla ir tikiuosi, kad ji bus sustabdyta kol nenukentėjo daugiau niekuo dėtų žmonių.