Mes naudojame slapukus ('cookies'). Naršydami jus sutinkate su slapukų naudojimu.

Sutinku su naudojimu Sužinoti daugiau
Lietuvos nacionalinė vartotojų federacija

Artkas pateiktas atsakymas.

Laba diena,
Informuojame, kad su Ponu, Petru yra komunikuojama bei atsakoma į jo rašytus laiškus. Gautas vienas vienintelis laiškas iš Petro 2024.04.22 dieną, o 2024.04.29 diena jam atsakyta iš el. pašto info@admingita.lt.
Laiške buvo pateiktas atsakymas, kad prekės bus paimtos iš objekto, pristatytos tiekėjui ir kai tiekėjas grąžins lėšas įmonei MB Artkas, tada įmonė atsiskaitys su Petru. Įmonė turi kitų įsipareigojimų, dėliojasi darbų grafikus bei planuoja savo laiką, todėl čia ir dabar paliepus, mes fiziškai to atlikti negalime. Medžiagos bus paimtos iš objekto per šią savaitę, kažkuriuo laiku, atskirai informavus poną Petrą.

Mes komunikuojame bei sprendžiame susidariusią situaciją, o Petras rašo piktybinius komentarus per visus portalus, melagingus komentarus (avansas gautas ir medžiagos pristatytos). Kadangi MB Artkas neturėjo galimybės atlikti paslaugų skubiai (čia ir dabar), todėl pristatytos medžiagos į objektą Petrui nebetiko, nors buvo informuotas apie jų diametrus. Jeigu toliau bus atliekamas piktybinis įmonės vardo teršimas mes kreipsimės į tam tikras instancijas.