Mes naudojame slapukus ('cookies'). Naršydami jus sutinkate su slapukų naudojimu.

Sutinku su naudojimu Sužinoti daugiau
Lietuvos nacionalinė vartotojų federacija

Sinerta | Dėl sukčiavimo ir pinigų negrąžinimo |

2024 m sausio 26 dieną iš įmonės Sinerta LDC, UAB elektroninės parduotuvės www.pirmi.lt pirkome kompiuterį Acer Aspire A515-48M-R7CQ, 733OU. Užsakymas SNVV023805 buvo patvirtintas, pinigai 407,43 euro per el. bankininkystės sistemą sumokėti. 2024 m vasario 06 dieną iš www.pirmi.lt gavome pranešimą, kad užsakymas atšauktas. 2024 m vasario 13 dieną kreipėmės į  www.pirmi.lt, kad pinigai būtų grąžinti, gavome atsakymą, kad pinigai bus grąžinti per 14 dienų po užsakymo atšaukimo.  2024 m vasario 23  dieną kreipėmės www.pirmi.lt dėl pinigų grąžinimo, atsakymo negavome, 2024 m vasario 29  dieną kreipėmės su oficialiu raginimu grąžinti pinigus, tada gavome atsakymą, kad pinigai gražinti nebus, nes pardavėjas neturi tam galimybių. Mums buvo pasiūlyta užsisakyti išsirinkti kitų prekių už mūsų sumokėtą pinigų sumą.
Jokių kitų prekių iš minėto pardavėjo mums nereikia. Yra tik vienintelis noras kuo greičiau atgauti mūsų įmonės sumokėtus pinigus.
Taip pat norėtume atkreipti dėmesį, kad minėta www.pirmi.lt ir toliau vykdo veiklą, kuri galimai gali būti traktuotina kaip nusikalstama ir pirkėjai toliau yra masiškai apgaudinėjami, internetas pilnas nukentėjusių-pasipiktinusių dėl šios įmonės "veiklos" pirkėjų komentarų ir atsiliepimų..
Susirašinėjimą su pardavėju www.pirmi.lt pridedame.