Mes naudojame slapukus ('cookies'). Naršydami jus sutinkate su slapukų naudojimu.

Sutinku su naudojimu Sužinoti daugiau
Lietuvos nacionalinė vartotojų federacija

Atokampis, UAB pateiktas atsakymas.

Apgailestaujame dėl šios patirties, tačiau, kaip jau ir rašėme, turime nustatytas Atokampio dovanų kupono panaudojimo taisykles, kurios skelbiamos viešai mūsų tinklalapyje www.atokampis.lt
Mūsų dovanų kupone nurodėme, kad dovanojamą sumą galima panaudoti apgyvendinimo bei SPA paslaugoms. Nepasinaudojus dovanų kupono paslaugomis iki jo galiojimo termino pabaigos, kitą dieną toks dovanų kuponas jau nebegalioja, o paslaugos, išvardintos jame, laikomos panaudotomis.
Dovanų kuponas yra išankstinis apmokėjimas už paslaugas, kurias įsipareigojame suteikti kupono galiojimo laikotarpiu, todėl atliekant rezervaciją su dovanų kuponu, klientui reikia pasirinkti tinkamą datą ir užpildyti rezervacijos formą. Gavę rezervacijos užklausą, paprašome pateikti dovanų kupono kopiją. Jei kuponas galiojantis, rezervacija patvirtinama ir klientas gauna rezervacijos patvirtinimo laišką į el. paštą.
Atkreipiame dėmesį, kad dovanų kuponas galioja 12 mėnesių su galimybe jį pratęsti dar 1 mėnesiui. Mes esame lankstūs tiek rezervacijų, tiek ir dovanų kuponų panaudojimo atžvilgiu. Atlikus rezervaciją ir negalėjus atvykti, suteikiame galimybę rezervaciją atšaukti likus ne mačiau nei 72 val. iki atvykimo dienos ir ją perkelti kitam kartui. Perkėlimų skaičius dovanų kupono galiojimo laikotarpiu yra neribojamas.
Gavę Jūsų užklausą, pasiūlėme Jums pasisvečiuoti savaitę po kupono galiojimo termino be priemokos ir labai gaila, kad atsisakėte. Apgailestaujame, kad nepavyko pasinaudoti mūsų paslaugomis.
Dėkojame už Jūsų nuomonę. Mums tai labai svarbu, siekiant nuolat tobulėti ir atliepti Jūsų poreikius!