Mes naudojame slapukus ('cookies'). Naršydami jus sutinkate su slapukų naudojimu.

Sutinku su naudojimu Sužinoti daugiau
Lietuvos nacionalinė vartotojų federacija

Atokampis, UAB | UAB Atokampis klaidina vartotojus |

Esu gavusi šios įmonės 100 eur vertės dovanų kuponą. Jų internetiniame puslapyje galima rezervuoti atvykimo datą ir dovanų kupono kodą panaudoti kaip avansinį mokėjimą. Tai aš ir padariau. 2023 metų gruodžio 23 d. suvedžiau jų rezervavimo sistemoje visus duomenis ir gavau informaciją, kad į savo el. paštą turiu gauti rezervacijos patvirtinimą. Tada jie paprašė atsiųsti dovanų kupono kopiją. Nusiunčiau ir gavau atsakymą, kad mano rezervacija negali būti patvirtinta, nes mano atvykimo dieną (norėjau rezervuoti birželio mėn datą) dovanų kuponas jau nebegalios. Ant kupono galiojimo data nurodyta 2023.12.23 d. Jeigu galima juo atsiskaityti suvedant kodą kaip avansinę įmoką (viso suma turėjo būti už apgyvendinimo paslaugas 200 eur), kodėl tada mano kuponas jau buvo laikomas negaliojančiu? Ant pačio dovanų kupono yra parašytas tik vienas sakinys: kad nepasinaudojus kupono paslaugomis iki galiojimo pabaigos, kitą dieną kuponas jau nebegalioja, o paslaugos, išvardintos jame, laikomos panaudotomis. Susisiekus telefonu su šią įmone buvo pasakyta, kad kuponas turi galioti atvykimo dieną ir man iškilo klausimas - o kodėl ši informacija nepateikta ant dovanų kupono? Jeigu ši informacija būtų aiškiai pateikta, kad kuponas turi galioti atvykimo dieną, būtų viskas labai aišku. Ir apskritai nereikia klaidinti tada žmonių siūlant rezervacijos metu panaudoti kuponą kaip avansą, kai galioja tokią svarbi sąlyga, kad dovanų kuponas turi galioti atvykimo dieną. Buvo pasiūlyti du variantai - apsilankyti pas juos tarpušvenčiu, bet aš jau nebeturėjau galimybės tą padaryti ir sumokėti 30 eur už kupono pratęsimą vienam mėnesiui ir ši suma man atrodo labai neadekvati, nes nesuprantu už ką mokėti dar papildomai 30 eur, kai kitos įmonės pratęsia galiojimą už kelis eurus arba nemokamai. Pirmą kartą susidūriau su tokią situaciją, kai norint rezervuoti atvykimo datą ir nurodant kupono duomenis būtų taip, mano manymu, nesąžiningai pasielgta. Iki šiol neturėdavau problemų užsakant paslaugą ir panaudojant net ir paskutinę galiojimo dieną bet kokį kuponą. Reikalauju, kad būtų grąžinti pinigai už kuponą (100 eur), nes naudotis šios įmonės pasaugomis jau tikrai nebenoriu. Manau, kad ši įmonė klaidina vartotojus ir prašau ištirti šį atvejį. Pridedu el. laiško atsakymo kopiją ir dovanų kuponą. 


 


Atokampis, UAB pateiktas atsakymas.

Apgailestaujame dėl šios patirties, tačiau, kaip jau ir rašėme, turime nustatytas Atokampio dovanų kupono panaudojimo taisykles, kurios skelbiamos viešai mūsų tinklalapyje www.atokampis.lt
Mūsų dovanų kupone nurodėme, kad dovanojamą sumą galima panaudoti apgyvendinimo bei SPA paslaugoms. Nepasinaudojus dovanų kupono paslaugomis iki jo galiojimo termino pabaigos, kitą dieną toks dovanų kuponas jau nebegalioja, o paslaugos, išvardintos jame, laikomos panaudotomis.
Dovanų kuponas yra išankstinis apmokėjimas už paslaugas, kurias įsipareigojame suteikti kupono galiojimo laikotarpiu, todėl atliekant rezervaciją su dovanų kuponu, klientui reikia pasirinkti tinkamą datą ir užpildyti rezervacijos formą. Gavę rezervacijos užklausą, paprašome pateikti dovanų kupono kopiją. Jei kuponas galiojantis, rezervacija patvirtinama ir klientas gauna rezervacijos patvirtinimo laišką į el. paštą.
Atkreipiame dėmesį, kad dovanų kuponas galioja 12 mėnesių su galimybe jį pratęsti dar 1 mėnesiui. Mes esame lankstūs tiek rezervacijų, tiek ir dovanų kuponų panaudojimo atžvilgiu. Atlikus rezervaciją ir negalėjus atvykti, suteikiame galimybę rezervaciją atšaukti likus ne mačiau nei 72 val. iki atvykimo dienos ir ją perkelti kitam kartui. Perkėlimų skaičius dovanų kupono galiojimo laikotarpiu yra neribojamas.
Gavę Jūsų užklausą, pasiūlėme Jums pasisvečiuoti savaitę po kupono galiojimo termino be priemokos ir labai gaila, kad atsisakėte. Apgailestaujame, kad nepavyko pasinaudoti mūsų paslaugomis.
Dėkojame už Jūsų nuomonę. Mums tai labai svarbu, siekiant nuolat tobulėti ir atliepti Jūsų poreikius!