Mes naudojame slapukus ('cookies'). Naršydami jus sutinkate su slapukų naudojimu.

Sutinku su naudojimu Sužinoti daugiau
Lietuvos nacionalinė vartotojų federacija

UAB „Greater Outdoors“ pateiktas atsakymas.

Apžiūrėjus striukę nustatyta, kad striukės audinys vidinėje pusėje, prie rankogalių ir priekyje yra pašviesėjęs, dėmėtas, pamušalo blizgi spalva pažasties srityje nutrinta. Dešinės rankovės riešo-alkūnės srityje ir gobtuvo vidinėje pusėje (kuri liečiasi prie veido ir kaklo) ant audinio matomi susidarę pumpurėliai - susivėlę medžiagos gumuliukai, kuokšteliai. Kitose vietose audinio pumpuravimosi nenustatyta. Striukės audinio paviršiuje nurodytose vietose matomi pumpurėliai atsirado intensyviai liečiantis su kitais (galimai šiurkščiais) paviršiais, t. y. nuo mechaninės trinties dėvėjimo metu. Vartotojo prašymu, susivėlę medžiagos gumuliukai buvo pašalinti, naudojant drabužių pūkų šalinimo rankinį įrenginį. Striukės pamušalo blizgi spalva pažasties srityje nutrinta, t. y. intensyvi mechaninė trintis. Striukės nugaros srityje pašiltinimo užpildo beveik nėra, kitose striukės vietose pašiltinimo medžiaga išsidėsčiusi netolygiai, sukritusi į gumulus, t. y. pašiltinimo užpildo pasiskirstymas nevienodas. Užpildo sukritimai į gumulus atsiranda dėl neatsargaus skalbimo ir džiovinimo, kai skalbimas bei džiovinimas atliekamas ne pagal gamintojo rekomendacijas, t. y. dėl netinkamai parinktos temperatūros ar/ir būgno apsisukimo skaičiaus. Gamintojo rekomendacijos yra labai svarbios atliekant striukės priežiūrą. Įvertinus nustatytus defektus ir esamą striukės būklę, daroma akivaizdi išvada, kad striukės defektai atsirado dėl netinkamos eksploatacijos, mechaninių pažeidimų ir dėl skalbimo bei džiovinimo, panaudojant netinkamą skalbimo-džiovinimo režimą, t. y. dėl netinkamos priežiūros.
UAB “Greater Outdoors” atsisako tenkinti vartotojo Mariaus Jako prašymą ir grąžinti pinigus už sudėvėtą striukę, nes matomi defektai yra netinkamos priežiūros, netinkamos eksploatacijos ir mechaninio poveikio pasekmė. Striukės kokybės trūkumų, kurie priklauso nuo gamintojo, nenustatyta.

Mano manymu striukė nekokybišką kadangi todėl ir perkame firminius rūbus dėl kokybės kad ji laikys ir taip greit nesusideves. Tai taip išeina nusipirkus daiktą negalima nešioti jo? Pasidėti ir nenaudoti. Mano manymu nėra kokybės. Kadangi žmona vaikas taip pat naudoja šio gamintojo striukės viskas gerai ir skalbia bet nesusoksta į gumolus užpildas. Atsižvelgti reiktų ir į tai jog rūbas buvo 3 kartus į garantinį. Užtrauktukas buvo sulūžęs, kapitono guma, trečią kart dėl užpildo.