Mes naudojame slapukus ('cookies'). Naršydami jus sutinkate su slapukų naudojimu.

Sutinku su naudojimu Sužinoti daugiau
Lietuvos nacionalinė vartotojų federacija

AB "PANEVĖŽIO ENERGIJA" | del nesuvartoto karsto vandens apmokejimo |

Siuntejas AB Panevėžio energija pateikė sąskaitą vartotojui V.B. už nedeklaruotus ir neapmokėtus 2023-09 skaitiklio romenis (pagal turimas suvartojimo normas) bei priskaičiavo 1.5000 m3 nesuvatoto karšto vandens kiekį, už kurį vartotojas privalėjo sumokėti (dokumentas pridedamas), be to rašte nurodo ir vadovaujasi tikrovės neatitinkančiomis teisės aktų nuostatomis t.y.
1.Gautame dokmente nurodoma, kad AB Panevėžio energija vadovaujasi Šilumos tiekimo ir vartojimo tasyklių 1 priedo 71.72 punkto nuostatomis, kurių Šilumos tiekimo ir vartojimo tasyklių 1 priede tiesiog nėra.
2.Rašte (sąskaitoje) nurodoma, kad vadovaujantis aukščiau paminėtų taisyklių punktais vartotojas privalo informuoti tiekėją raštu jeigu išvyksta 3 mėn  ir ilesniam kaip 3 mėn laikotarpiui, tačiau sąskaita AB Panevėžio energija buvo neapmoketa tik 1mėn.
Taigi AB Panevėžio energija karšto vandens tiekėjas apie vartotojo išvykimą ir negalėjo būti informuotas, nes:
a) vartotojas niekur nevyko, b)sąskaitos tiesiog neapmokėjo, nes skaitiklio parodymai pateikiami už karšto vandens m3, o ne kibirus.
Prašyčiau grąžinti sumokėtą pinigų sumą už nesuvatotą karšto vandens kiekį, kurį skaičiavo vadovaujantis suvartojimo normomis.
Manyčiau, kad ateityje AB Panevėžio energija ir turėtų vadovautis 3 mėn taisykle