Mes naudojame slapukus ('cookies'). Naršydami jus sutinkate su slapukų naudojimu.

Sutinku su naudojimu Sužinoti daugiau
Lietuvos nacionalinė vartotojų federacija

SMANIA | Dėl rankinuko pirkto internetinėje parduotuvėje SMANIA |

Laba diena, įsigyjau rankinuką internetinėje parduotuvėje SMANIA,š.m.rugpjūčio 25 d.(25.99 € rankinuko kaina) +siuntimas DPD 
2.99 €.Gavau prekę greitai rugpjūčio 30 d. Tačiau labai nusivyliau, nes prekė visiškai neatitiko aprašymo ir nuotraukos internetinėje parduotuvėje(nei dydis, nei forma, nei gaminio medžiaga), be to prekė buvo be pirkimo ir gražinimo dokumentų(prekė siųsta iš Slovėnijos).Tą pačią dieną,kreipiausi nurodytu el.paštu lt@s-mania.lt, paprašiau atsiųsti dokumentus,nes norėjau prekę gražinti,  tačiau buvo visiškai ignoruojama ir teigiama, kad prekė kokybiška.Siunčiau jiems nuotraukas, bet rezultato jokio. Susirašinėjant sužinojau, jog gražinimui skirtas laikas 14 d.Bet siųsti be dokumento nesiryžau.Beje ir jų tel.nr.negavau, nes susirašinėjant atsakė, jog slovėnų kalba nesusikalbėsiu?Norėčiau atgauti pinigus už rankinuką 25.99 €.Gavus patvirtinimą, rankinuką išsiųsčiau.
Susirašinėjimą pridedu.Banko mokėjimo kvitą ir užsakymo patvirtinimą.

SMANIA pateiktas atsakymas.

Gerbiamas kliente,

visų pirma noriu paminėti, kad mūsų kontaktas yra lt@s-mania.com, kaip rašoma ir mūsų svetainėje. Jūs susisiekėte su mumis ŠIU el. paštu su prašymu grąžinti prekę, nes ji neatitiko Jūsų lūkesčių.
Šiuo atveju grąžinimo kaina yra jūsų, tai taip pat parašyta bendrosiose verslo sąlygose, kurios yra prieinamos visiems.

Grąžinimui turime adresą Lietuvoje, šis adresas jums taip pat buvo suteiktas. Jei savo sprendimu siuntą išsiuntėte Slovėnijos adresu, kurį internete radote kaip pagrindinį mūsų adresą, deja, tai nėra priežastis kompensuoti grąžinimo išlaidas, tai buvo jūsų sprendimas ir jūs padengiate kainuoja pats.

https://s-mania.com/v1/lt/rankine-aryana/

Kalbant apie patį produktą, visa informacija apie medžiagą, dydį ir kt. yra aiškiai parašyta svetainėje, pridedu nuotrauką.


Jei kuri nors iš pateiktos informacijos yra neteisinga, žinoma, galite pranešti mums el. paštu, tik įsitikinkite, kad atsiuntėte teisingą el. pašto adresą.
Su draugiškais linkėjimais,