Mes naudojame slapukus ('cookies'). Naršydami jus sutinkate su slapukų naudojimu.

Sutinku su naudojimu Sužinoti daugiau
Lietuvos nacionalinė vartotojų federacija

MB Brauso.lt | Būkite budrūs- Brauso.lt prekės- apgavystė!! |

Facebooke buvo pristatomas žolę pjaunantis trimeris, turintis kotą, pjaunantis žolę. Sumokėjusi pinigus gavau vadinamąją trimerio galvutę- du gelžgalius ir plastikinį ratuką, net varžtų nesugebėjo įdėti. Akivaizdu, kad trys gelžgaliai funkciojos neatlieka, tai, kas buvo reklamuota, nėra!
Įmonė atsakė, kad ,,prekės aprašyme yra informuojama, kad čia- tik galvutė", žodžiu, pats žioplys. Norėčiau, kad šie prekeiviai būtų patikrinti institucijų, kadangi prekiauja daugybe prekių, neskelbia savo rekvizitų, tik el paštą, prekės neįmanoma grąžinti!
Atgauti pinigų už prekę iš šios įmonės neįmanoma

MB Brauso.lt pateiktas atsakymas.

Laba diena, Edita, rašote netiesa, musu svetaineje nurodyti rekvizitai, tiek imones pavadinimas tiek imones kodas, pinigus mes Jums grazinome ir juos jau turejote gauti. O kur matete trimeri uz 24 eurus? Pavadinime aiskiai nurodyta, kad tai trimerio galvute, ji uzsideda ant trimerio be varztu. Be trimerio vaizdo medziagoje neimanoma parodyti kaip veikia trimerio galvute, jeigu pamatote padangu reklama, kur padangos uzdetos ant automobilio ir po to nueinate pas pardaveja, juk nesitikite, kad gausite visa automobili?