Mes naudojame slapukus ('cookies'). Naršydami jus sutinkate su slapukų naudojimu.

Sutinku su naudojimu Sužinoti daugiau
Lietuvos nacionalinė vartotojų federacija

Uždaroji akcinė bendrovė "Egidijus ir Vytautas" | Dėl pinigų grąžinimo |

Sveiki,
2023 sausio 28 dieną iš UAB "Egidijus ir Vytautas" pirkome virdulį SCHULTE-UFFER "Luna". Virdulio kaina 103,20 eur. Pardavėjas patvirtino, kad virdulys skirtas naudoti ant indukcinės viryklės. Jokių kitų naudojimo instrukcijų ar taisyklių mums nepateikė. Po dviejų kartų naudojimo užvirti vandenį, virdulio apatinis kampas paraudonavo, pakeitė spalvą. 
2023 vasario 1 dieną nekokybiška prekė buvo atvežta atgal į IMPERIJA parduotuvę, esančią Domus galerijoje, Lukšio 32, Vilnius. Pardavėjas išsiuntė prekę į servisą. 2023 vasario 7 d. buvo gautas atsakymas į pretenziją Nr.20230207/PR1, kad spalvos pakitimas atsirado dėl perkaitinimo, kaitinimo be vandens. Ką reiškia "perkaitinimas", kai virdulys skirtas virti vandeniui, UAB "Egidijus ir Vytautas" atstovas nepateikė paaiškinimo. Aš ir visi mano šeimos nariai patvirtina ir garantuoja, kad virdulys be vandens nebuvo kaitinamas. Virdulys buvo naudotas tik dvi dienas. Be vandens kaitinimo atveju, spalvą pakeistų visas virdulio dugnas, o ne vienas apatinis kampas.
Virdulys kainavo 103,20 eur. (vienas šimtas trys eurai, 20 cnt.) Prekė nėra pigi. Jau visas mėnuo gyvename be virdulio ir be grąžintų pinigų, už kuriuos galėtume įsigyti kokybišką virdulį. 

Uždaroji akcinė bendrovė "Egidijus ir Vytautas" pateiktas atsakymas.

Laba diena,
Prekių grąžinimas ir keitimas yra vykdomas pagal UAB "Egidijus ir Vytautas" internetinėje prekyvietėje detalizuojamą tvarką, kuri yra patikrinta ir pripažinta tinkama, kaip yra neabejotinas ir prekės kokybės vertinimas. Sprendimas nekeisti virdulio yra paremtas gamintojo išvadomis. Konkrečiu nagrinėjamu atveju, gamyklinio broko nėra. Gaminiai iš nerūdijančio plieno, įtakojami per aukštos temperatūros, gali pakeisti spalvą. Tolimesniam indo naudojimui tai neturi jokios įtakos. Virdulys skirtas virti vandeniui, tačiau perkaitinimas gali nutikti išpylus užvirusį vandenį ir pastačius tuščią virdulį ant įkaitusios kaitvietės. Kadagi pakitęs tik virdulio kraštas, ne visas dugnas, galimai ši vieta turėjo kontaktą su įkaitusiu paviršiumi.