Mes naudojame slapukus ('cookies'). Naršydami jus sutinkate su slapukų naudojimu.

Sutinku su naudojimu Sužinoti daugiau
Lietuvos nacionalinė vartotojų federacija

Verliezi.com | Apmokėtos ir negautos prekės |

Tai yra internetinė rūbų parduotuvė. Užsakiau ir apmokėjau prekės. Beveik mėnesį laiko nesulaukusi jokių žinių, rašiau elektroninį laišką, klausdama, kur mano užsakymas. Jie atsakė, kad peržiūrėjo mano užsakymą ir jis dar neišsiųstas, bet perdavė visą situaciją atsakingiems asmenims ir bus greitai viskas išsiųsta. Po savaitės vėl parašiau, vėl gavau tą patį atsakymą. Tada kai parašiau kitą klausimą, reikalaujantį kitokio atsakymo, gavus atsakymą supratau, kad atrasineja automatas. I paskutinį mano laišką jau nebeatrašė ir toks internetinis puslapis nebeegzistuoja.

Laba diena,

jeigu pirkote iš ES registruoto pardavėjo ir nepavyksta išspręsti savarankiškai, tai galite pateikti skundą Europos vartotojų centrui (čia rasite instrukciją kaip pateikti skundą https://www.ecc.lt/lt/support/complaint/ ).
Jeigu mokėjote kortele ir negavote prekių, tai galite kreiptis į savo banką, kad pritaikytų pinigų susigrąžinimo (angl. charge back) procedūrą.
Jeigu pirkote iš ne ES registruoto pardavėjo, tai čia galite rasti vartotojų teises ginančias organizacijas kitose šalyse https://www.consumersinternational.org/
Jeigu pakliuvote ant sukčiavimo atvejo ir svetainė nebeveikia ir pardavėjas neatsakinėja, tai dėl sukčiavimo atvejų reikėtų kreiptis į teisėsaugos institucijas https://www.europol.europa.eu/report-a-crime/report-cybercrime-online

Europos vartotojų centras Lietuvoje
Vilniaus g. 25, LT-01402 Vilnius | T. +370 5 265 0368 | E.mail info@ecc.lt www.ecc.lt

Laba diena,

maloniai prašome pateikti skundą el.paštu: info@policija.lt, kuris būtų pasirašytas kvalifikuotu elektroniniu parašu. Suformuoti tokį dokumentą be papildomos programinės įrangos galite VĮ "Registrų centras" tinklapyje https://www.gosign.lt.

Autentifikuotą skundą taip pat galite pateikti per E. pilietis platformą (https://epilietis.lrv.lt/).

Geros dienos!

Pagarbiai

Asta Uldukytė
Informacijos teikimo skyriaus
Asmenų aptarnavimo tarnautoja

Tel. 8 700 60000
El. p. asta.uldukyte@policija.lt

www.policija.lt
www.facebook.com/Lietuvos.policija

Policijos departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos
Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva