Mes naudojame slapukus ('cookies'). Naršydami jus sutinkate su slapukų naudojimu.

Sutinku su naudojimu Sužinoti daugiau
Lietuvos nacionalinė vartotojų federacija

Srotas24.lt | del laiku negrazinto apmokejimo |

Laba diena,

Š.m. balandžio pradžioje iš svetainės Srotas24.lt užsakinėjau automobilio detalę. Praėjus porai dienu po uzsakymo pamaciau, kad dalis vis dar nebumo issiusta ir pradinio siuntėjo. Susisiekiau su Srotas24.lt vadybininkais ir pasiteiravau, kad bus jeigu atsisakysiu prekės, nes tikejausi kad prekė atvyks greiciau. Man buvo atasakyta jog pinigus uz detale (109 EUR) jie grazins ne vėliau kaip per 14 dienu, bet 23 EUR uz siuntimo paslaugas grazinti negalės. Mane tai tenkino ir su salygomis sustikau. Š.m. balandžio 8 diena užpildžiau pinigų grąžinimo forma, ja pateikiau ir viskas atrodė gerai. Dar kartą paklausiau vadybininko patikslinti per kuri laikotarpį bus gražinti pinigai gavau patikinima kad "14 dienu begyje,iki 2 svaiciu".
Šiandien jau yra balandžio 29 d., jau 3 savaitė eina i pabaiga ir pinigu nesu atgavęs. Kreipausi vėl i Srotas24.lt komanda pasiteiravus "noriu suzinoti kokia situacija su pinigu grazinimu ir atsaukta siunta", "nes buvo zadeta kad pinigai bus grazinti per 14 dienu, bet jau eina 3 savaite i pabaiga" sios imonės vadybininkas nemandagiai atrase, kad:
"galite mums neaiskinti mes matome ir mes pinigu negraziname,mes esame tik konsultantai ir su pinigais jokiu darbu neturime,mes viska perduodame buhalterijai ir atsakingam asmeniui o kad jie jau satbdo ten tei ne nuo musu priklauso