Mes naudojame slapukus ('cookies'). Naršydami jus sutinkate su slapukų naudojimu.

Sutinku su naudojimu Sužinoti daugiau
Lietuvos nacionalinė vartotojų federacija

LR Seimas ir Vyriausybė | Reikalavimai ir nurodymai |

Aš, gyvas žmogus, moteris, vardu Ernesta iš Juškų giminės, turėdama LR pilietybę pareiškiu, jog dabartiniame Seime ir Vyriausybėje asmenų, vykdančių kažkokias pareigas, aš nerinkau ir tie asmenys, tame tarpe ir jūs, Viktorija Čmilyte, neatstovaujate mano interesų ir neturite jokių galių man - gyvam žmogui, moteriai, nurodynėti ir per kažkokius įstatymus apriboti mano - žmogaus teisių ir laisvių, kurios nurodytos Žmogaus teisių konvencijoje bei LR Konstitucijoje.
Patvirtinu, jog aš pasirašiau peticiją dėl Vytauto Raskevičiaus atšaukimo iš Žmogaus teisių komiteto pirmininko pareigų. Reikalauju ir nurodau pripažinti bei vykdyti mano valią - atšaukti Vytautą Raskevičių iš Žmogaus teisių komiteto pirmininko pareigų.
Reikalauju ir nurodau tuoj pat atšaukti bet kokius įstatymo NR. I-1553 8, 18, 26 ir 40 straipsnių pakeitimus bei papildymus papildomais straipsniais, nes tokios pataisos prieštarauja LR Konstitucijai ir Žmogaus teisių konvencijai.
Pareiškiu, jog šią kadenciją LR Seime ir LR Vyriausybėje neaiškia veika užsiimančius asmenis laikau neteisėtai užimančius postus, ir bet kokius šių asmenų priimtus įstatymus bei įsakymų pataisas laikau ir laikysiu negaliojančiais. Tokia yra mano valia.