Mes naudojame slapukus ('cookies'). Naršydami jus sutinkate su slapukų naudojimu.

Sutinku su naudojimu Sužinoti daugiau

People Fitness LT, UAB | Nėra galimybės nutraukti sutartį | 2020-05-21

Sveiki,
Esu sporto klubo People fitness, esančio Panoramos PC, lankytojas turintis Subscription Basic+ paslaugų paketą. Šis paslaugų paketas numato galimybę nutraukti sutartį įspėjus apie tai prieš 1 mėnesį. Pasikeitus asmeninei situacijai, 2020.05.18 nutariau nutraukti sutartį. Tačiau internetiniame savitarnos puslapyje https://peoplefitness.eu/vilnius/lt/profile/ (išsaugotą ekrano vaizdą prisegu), neradau galimybės atlikti tokį veiksmą. Yra tik viena galimybė - laikinai sustabdyti sutartį. Bet man ši opcija nereikalinga, plius tai kainuoja 9,95 EUR mėnesiui. Tuo tarpu nuo gegužės 18 d. atnaujinus sporto klubų veiklą, pradedamas skaičiuoti abonementinis mokestis, kuris karantino laikotarpiu buvo sustabdytas. 
2020.05.19 naudodamasis įmonės interneto puslapyje suteikta galimybe parašyti el. laišką, kreipiausi į įmonę su analogišku prašymu - nutraukti esamą sutartį, tačiau jokio atsakymo nesulaukiau. Taip pat bandžiau skambinti įmonės nurodytu tel. Nr. People Fitness Lt Mobile phone, deja niekas neatsako ir neperskambina.
Kadangi nėra kitų galimybių susisiekti su įmonės atstovais ir neturiu galimybės nutraukti sutartį, prašau jūsų pagelbėti išspresti susidariusią situaciją ir įpareigoti People Fitness LT, UAB laikytis sutartinių įsipareigojimų bei sudaryti galimybę klientams nutraukti sutartis.
 Dėkoju.