Mes naudojame slapukus ('cookies'). Naršydami jus sutinkate su slapukų naudojimu.

Sutinku su naudojimu Sužinoti daugiau

MB BATERIJA LT plius | Nekokybiška prekė, neatitinka deklaruotų techninių specifikacijų | 2018-11-05

Iš įmonės kaip fizinis asmuo įsigijau 66 vnt. akumuliatorius LG INR18650HG2 (užsakyme 33 vnt po 2 akumuliatorius). Šie akumuliatoriai pagal technines specifikacijas yra 3000mA talpos. Išmatavus pateikto elemento talpą su 2 skirtingais matuokliais paaiškėjo kad ji tik 1800mA talpos. Pardavėjas pardavė arba brokuotas arba pasenusias arba suklastotą prekę.

Į įmonę skambinau, išdėsčiau situaciją. Pardavėjas patikino, kad niekas nesiskundė, ir neva akumuliatoriai geri. Paprašius patikrinti pas juos sandėlyje esančius akumuliatorius pardavėjas kategoriškai atsisakė teikdamas, kad turi kitų užsiėmimų.

Mano akumuliatoriai 65 vnt. suvirinti į bendrą bateriją, patyriau papildomus darbo ir medžiagų nuostolius. Matavimai atlikti su tos pačios partijos į bendrą akumuliatorių neįvirintos celės (pirkit 66 vnt.)

MB BATERIJA LT plius pateiktas atsakymas. 2018-11-06

Melas patikrinimas buvo. Tada kam atsirado laisvi testavimo kanalai. testavimas ne testeriu voltus matuot. Tai trunka laiko.

MB BATERIJA LT plius pateiktas atsakymas. 2018-11-07

Parašiau prašymą pašalinti skundą. Jūsų įmonei neturiu jokių pretenzijų. Atsiprašau už sukeltus nepatogumus.

P.S.
Klaidingo talpos matavimo priežastį radau, pasirodo neseniai įsigyto 18650 celės laikiklio laidai ypatingai didelės varžos. Tekant 1 A stiprumo srovei (įkraunant ar iškraunant celę) tarp kroviklio išvadų ir celės potencialo skirtumas net 0,3V, del ko celė nei būdavo pilnai pakraunama nei pilnai iškraunama. Pakeitus laidus viskas susitvarkė, talpa 2700mAh. kas yra realu.

Martynas

2018-11-06, an, 14:22 Ricardas Bekintis "BaterLiTa.eu" rašė:

Parašei tai iš piktumo. Atsakymas jau pridėtas.

jokioms tolimesnėms diskusijom pagrindo nematau.