Mes naudojame slapukus ('cookies'). Naršydami jus sutinkate su slapukų naudojimu.

Sutinku su naudojimu Sužinoti daugiau
Lietuvos nacionalinė vartotojų federacija

UAB Gormeta | padarė dingau | 2021-10-14

Buvo užsakyti žaliuzi tipo varteliai, tvoros segmentas ir stulpas iš etvora.eu internetinės parduotuvės. Kiek man žinoma svetainę valdo UAB Gormeta. Pinigai sumokėti bankiniu pavedimu. Telefonu buvo žadėta, kad po 3 savaičių prekės bus pristatytos. Praėjus 3 savaitėms negavęs norimų prekių, bandau su etvora.eu susisiekti, tačiau keletą dienų nei į vieną iš dviejų pateiktų telefonų neatsiliepiama ir į email'us neatsakoma taip pat. Kaip sakant "padarė dingau".
Kadangi pinigai sumokėti, o prekių nėra ir net nebendraujama, tai reikalauju, kad būtų grąžinta visa sumokėta pinigų suma.
Kadangi su įmone nėra galimybės susisiekti email'u ar telefonu, tai į juos su oficialiu skundu nesikreipiau, nes tiesiog to padaryti neįmanoma. Buvo parašyti užklausiamieji email'ai apie prekės statusą į kuriuos jokio atsakymo negauta.
Skundas, kol kas dėl šito dalyko dar nėra niekur sprendžiamas, tačiau jei nebus reakcijos iš įmonės, tikrai bus imtasi veiksmų pasitelkiant institucijas. Taip nebus, kad pasiima pinigus, o prekių nepateikia.

UAB Gormeta pateiktas atsakymas. 2021-10-25

Prekės klientui pristatytos 2021 10 21.